Nejlevnější nebankovní americká hypotéka bez registru a doložení příjmu

Rádi byste získali výhodnou hypotéku nebo půjčku, ale v bance vás odmítli? Není všemu konec. Vaši situaci může vyřešit nebankovní americká hypotéka.

Kdo by nechtěl úvěr v bance? Jenže banky mají svá přísná kritéria a důkladně posuzují bonitu klienta. Nejenže musíte doložit své příjmy, ale musíte také obstát při prověrce své minulosti, která probíhá v úvěrových registrech. A právě tady mnoho žadatelů pohoří.

Pokud se vám přihodilo něco podobného, zkuste nejlevnější nebankovní americkou hypotéku bez registru a doložení příjmu! Nabízí ji společnost TGI Money a.s. Společnost při poskytování nebankovní americké hypotéky nenahlíží do úvěrových registrů a nepožaduje doložení vašich příjmů.  Pokud máte negativní záznam v kterémkoliv registru (bankovní či nebankovní registr, Solus), není to v žádném případě důvod k zamítnutí žádosti.

Nebankovní americké hypotéky dnes nabízí řada úvěrových společností. Ne všechny jsou ale seriózní a nabídnou vám skutečně výhodné podmínky. Pokud chcete získat nebankovní americkou hypotéku bez podvodu, spoléhejte raději na dlouholeté poskytovatele s dobrými referencemi. Společnost TGI Money a.s. na trhu působí již více než 10 let a má tisíce spokojených zákazníků. Díky výhodným úvěrovým podmínkám a férovému přístupu k zákazníkům také zvítězila ve velkém testu nebankovních úvěrů, který provedlo v roce 2014 Evropské sdružení pro podporu práv spotřebitelů.

Chcete získat nejvýhodnější americkou hypotéku? Zažádejte si o Hypopůjčku od TGI Money a.s.! Díky nízkým úrokům je tato půjčka levnější než běžné spotřebitelské úvěry v bance. Přesvědčte se sami a spočítejte si splátky na kalkulačce americké hypotéky. Pokud potřebujete výhodnou nebankovní hypotéku na koupi nemovitosti se zástavou, Hypopůjčka je to pravé řešení. Protože se však jedná o neúčelovou půjčku, můžete s ní financovat, cokoliv budete chtít. Je jedno, zda si pořídíte nové auto, zaplatíte dětem školné nebo s ní konsolidujete předchozí půjčky.

Půjčku vyřídíte snadno a rychle online, bez papírování a nepříjemných otázek. Férový přístup společnosti je zárukou, že neplatíte žádné poplatky předem. A to ani v případě, že by vaše žádost byla zamítnuta.

Zveřejněno dne 02.11.2015

Zpět