Nejvýhodnější nebankovní konsolidace půjček a úvěrů bez registru

Dusí vás nahromaděné půjčky? Nebo vám už dokonce přerostly přes hlavu a v bance vám nepomohou? Pak je pro vás patrně nejvýhodnějším řešením nebankovní konsolidace půjček a úvěrů.

Jak taková konsolidace dluhů probíhá? Převezmeme všechny vaše finanční závazky vůči ostatním věřitelům, jednorázově je uhradíme a vy nám můžete celkovou částku splácet tak, aby pro vás výše měsíční splátky byla únosná. Hypopůjčku si totiž můžete rozložit až na 20 let, čímž se výše měsíční splátky velmi příjemně sníží. Jednak získáte mnohem lepší přehled o svých závazcích, hlavně však snižujete riziko, že vám budou účtovány pokuty za nedodržení splátkového kalendáře.

Na kolik vás s Hypopůjčkou vyjde konsolidace půjček, si můžete spočítat na naší úvěrové kalkulačce. Všechny své půjčky a úvěry můžete sloučit až do celkové výše 3 000 000 Kč. Při výpočtu splátky však pamatujte také na zadní kolečka – z vašich příjmů vám také musí zbýt nějaká rezerva, kterou si pokud možno ukládejte stranou, abyste příští nečekané výdaje nemuseli řešit další půjčkou. Takové kumulování dalších půjček by byla jistá cesta k osobnímu bankrotu.

Hypopůjčka je nízko úročená nebankovní půjčka, u které ručíte svou nemovitostí. Získat ji tedy můžete bez dokazování příjmů, bez ručitele nebo i se záznamem v některém rejstříku dlužníků. Díky nízkému úročení, nízkému RPSN a snadné dostupnosti je vhodná ke konsolidaci pro problémové klienty, kteří by v bance uslyšeli jedině: „Je nám líto.“

Proto neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes! Čím dříve se nevýhodných půjček zbavíte, tím lépe pro vás. Stačí vyplnit jednoduchý online formulář a do 24 hodin se dozvíte, zda vám byla Hypopůjčka předběžně schválena. Následně se vám ozve náš zástupce a dojedná s vámi podrobnosti. Za zpracování žádosti neplatíte žádný poplatek předem, nemáte tedy co ztratit. Už brzy se budete moci opět volně nadechnout.

Zveřejněno dne 01.11.2015

Zpět