Prověřené nebankovní půjčky ihned a online

Hledáte důvěryhodnou společnost, u které byste si mohli půjčit bez rizika, která je seriózní, jedná férově a dodržuje co slíbí? Banky nejsou jediným místem, kde si můžete pořídit prověřenou půjčku. Pomoci vám může i nebankovní společnost. V TGI Money a.s. vám vyjdeme vstříc. Zároveň nabízíme stejné podmínky jako v bance a nízkou úrokovou sazbu.

Hypopůjčka - nebankovní půjčka prověřená spokojenými klienty

Hledáte nebankovní půjčky kde opravdu půjčí? Poskytujeme prověřené nebankovní půjčky všem, ke kterým se banka obrátila zády. Díky individuálnímu přístupu, máme více než tisíce spokojených klientů a za léta našeho působení jsme vyřídili přes 1,5 miliardy úvěrů. Snažíme se vaši situaci řešit rychle, a protože vám věříme, nepotřebujeme žádné dokládání příjmů, stačí nám vaše slovo.

Jednáme s vámi férově

  • Snažíme se vaši situaci řešit rychle, a protože vám věříme, nepotřebujeme žádné dokládání příjmů, stačí nám vaše slovo.
  • Naše nebankovní půjčka je férově úročená. Nabízíme nižší úroky nežli jsou u spotřebitelských úvěrů a kreditních karet.
  • Žádné poplatky neplatíte předem. Účtujeme je pouze v případě schválené Hypopůjčky, ty jsou pak rovnoměrně rozloženy do celé doby splácení.
  • Striktně dodržujeme Zákon o spotřebitelském úvěru a na čem se dohodneme, to platí.

Půjčku sjednáte rychle online

Šetříme váš čas, proto si u nás můžete sjednat nebankovní půjčku online. Potřebujete zadat pouze jméno, věk a kontakt (telefon, e-mail). Do 24 hodin od zaslání online žádosti vás informujeme o předběžném schválení.

Jakmile s naším obchodním zástupcem vyřídíte veškeré náležitosti smlouvy a my vše schválíme, máte prakticky ihned půjčku na bankovním účtu. Peníze zasíláme do 14 dnů od schválení smlouvy.

Zveřejněno dne 23.11.2015

Zpět